Uprawnienia w dziale twórczości i zgłoszenia o stworzenie własnego działu

Go down

Uprawnienia w dziale twórczości i zgłoszenia o stworzenie własnego działu

Pisanie by neuromaniac on Nie 22 Kwi 2012, 05:52

Napiszcie tutaj jeżeli chcecie mieć własny dział w Twórczości i Pamiętnikach. Posiadanie własnego działu jest równoznaczne z dołączeniem do grupy Twórców i zgodą na nieujawnianie cudzej twórczości, jeżeli te osoby się na to nie zgodziły. Wyłącznie inni Twórcy mogą widzieć zawartość prywatnego działu, chyba że właściciel działu poprosi o udostępnienie go publicznie. Zgłoszenia prywatnych działów będą rozpatrywane pod kątem już posiadanej twórczości - osoba bez żadnej nie będzie dodawana jako Twórca.

Każde forum ma właściciela, którego nickiem będzie nazwane i tylko właściciel może pisać tematy we własnym blogu. Proszę nie pisać w cudzych działach, nie kopiować cudzych prac i zachować szacunek dla włożonej przez nich pracy kiedy komentujecie.

Jeżeli wolicie pisać twórczość widoczną dla ogółu użytkowników, to zapraszam do zakładania tematów w odpowiednich działach. Tematy pisane pod tym ogłoszeniem będą widoczne osobom niezarejestrowanym.


Z artykułu Nonsensopedii o Administratorach : Administrator – jedyny bóg czata, strony czy forum. Wiecznie w złym humorze, banuje Cię za to, że żyjesz. Nie lubi kierować się czyimiś sugestiami, od czegoś ma własne. Admin może wszystko w przeciwieństwie do Ciebie – marnego usera. Należy także pamiętać, że nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś tego, co administrator napisał wcześniej że admin ma zawsze rację, a jeżeli nie ma, to znaczy, że admin i tak ma rację.

1. Nie będziesz czcił adminów innych stron.
2. Nie będziesz zawracał adminowi tyłka nadaremno.
3. Pamiętaj, byś admina święcił.
4. Czcij admina swego i polecenia jego.
5. Nie wyzywaj.
6. Nie spamuj.
7. Nie flooduj.
8. Nie wygaduj za plecami słów przeciw adminowi swemu.
9. Nie pożądaj władzy admina swego.
10. Ani żadnej funkcji, która jego jest.
neuromaniac
neuromaniac
Ognisko
Ognisko

Data rejestracji : 22/04/2012

http://www.crimson-mist.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach