Trakt w odwiecznym Lesie - Gospoda: ZŁOTA OSTROGA - lokacja wspólna

Go down

Trakt w odwiecznym Lesie - Gospoda: ZŁOTA OSTROGA - lokacja wspólna

Pisanie by Shaphirca on Sro 12 Gru 2012, 10:42

Wchodząc do gospody, widzisz wielki bar za którym rzędem ustawionych jest sporo beczek o różnych wielkościach. Na półkach poustawiane są naczynia z gliny i drewna. Za barem stoi krasnolud i podaje piwo siedzącemu trollowi. Po lewej stronie izby znajdują się szerokie drewniane schody prowadzące w górę. Zapewne do kwater dla gości. Za barem znajdują się lekko uchylone drzwi, zza których wydobywają się smakowite zapachy pieczonego mięsa. Po bokach znajdują się większe stoły i mniejsze stoliki. Po prawej stronie, na samym końcu izby jest niewielka, zaciemniona i przysłonięta, drewniana loża.
W gospodzie jest tego wieczora nadzwyczaj tłoczno. Dużą salę wypełniają licznie zgromadzeni: ludzie, hobbici, krasnoludy, trolle, orki a nawet balrogi i kilka innych tajemniczych postaci kryjących się w kapturach po kątach. Wszyscy mają tutaj wstęp - wszyscy goszczeni są jednakowo. Pośród gwaru głosów słychać niespokojne rozmowy o dziwnych wydarzeniach na trakcie i ciemniejącym niebie północy.
Przypomnienie: Każdy gracz pilnuje sam zarówno stanu swojej sakiewki jak i punktów życia podczas bitwy. Postując, na samym dole piszecie stan gotówki i aktualne punkty życia. Gracz omdlewa jeśli ma mniej niż 20 PŻ.
avatar
Shaphirca
Iskierka
Iskierka

Data rejestracji : 24/10/2012

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Ogłoszenia // Classifieds
Bannery
Kadra // Staff List
Poradniki // Forum Guides
Zasady i Kary // Rules & Penalties
Regulamin forum // Terms of Service (ToS)