Konto VIP

Go down

Konto VIP

Pisanie by neuromaniac on Wto 01 Paź 2013, 20:22

Przez Ow, dnia 1 października 2013, 13:25:29
24
Witajcie,
Być może zauważyliście nowy post na blogu Inside Howrse. Ponieważ ten post zawiera bardzo ważne i ciekawe informacje, możecie znaleźć poniżej jego tłumaczenie:

Witajcie,
W tym miesiącu wprowadzimy nową i niezwykle ważną funkcję: konta VIP!
Poniżej znajdziecie krótkie wyjaśnienie, skąd wziął się pomysł
Głównym powodem utworzenia kont VIP był fakt, że przez ostatnie lata nasza praca nad Howrse polegała na robieniu coraz łatwiejszej gry dla wszystkich nowych graczy, którzy twierdzili, że była niepotrzebnie skomplikowana.
Przykład:
Uprościliśmy stronę konia (jabłko, lizawka, 2. lekcja jazdy). Zdajemy sobie sprawę, że tego typu zmiany nie muszą przypaść do gustu bardziej doświadczonym graczem, a do tego mogą dawać wrażenie, że gra stała się zbyt prosta. Ponadto samo uproszczenie podstaw gry nie pozwoliło nam na wprowadzenie kilku wspaniałych pomysłów sugerowanych przez Was (tak, czytamy je wszystkie ;-) ).
Tak więc na początku 2013 roku naszym celem było rozwiązanie następującego problemu: Jako możemy usatysfakcjonować dwie tak różne grupy graczy? Z jednej strony podstawy gry muszą być na tyle proste, by nowi gracze nie mieli problemu z rozpoczęciem rozgrywki, z drugiej jednak powinniśmy dodać funkcje dla doświadczonych graczy (realizując nadesłane pomysły i oferując ciekawsze możliwości w grze), które pozwolą im czynić dalsze postępy w Howrse.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu kont VIP, które zostaną dodane jako osobny rodzaj subskrypcji obok znanych już Kont Pegaza. Główną różnicą jest to, że Konta VIP oferują więcej możliwości od Kont Pegaza. Zawierają one także zestaw 21 dodatków (np. wszystkie funkcje Konta Pegaza, zapisywanie swoich opcji w prywatnych sprzedażach; sortowanie zawodów wg poziomu trudności...).
Ponadto możecie wybrać 10 kolejnych dodatków z dostępnej listy, aby jeszcze lepiej dostosować grę do swoich potrzeb (np. poprzez zmianę pozycji poszczególnych okienek na stronach swoich koni [tak, ponownie możecie przesuwać blok z umiejętnościami koni ], branie udziału w testach nowości, zwiększanie prawdopodobieństwo zdobycia jednorożca, wybór domyślnej ilości jedzenia dla swoich koni, automatyczny zakup koni, zakup kilku koni jednym kliknięciem, tworzenie notatek na stronach swoich koni, zmianę specjalizację koni itd.).
Konta VIP są dla nas także doskonałą okazją na wzmocnienie więzi między wszystkimi naszymi graczami, gdyż wprowadzają umowy hodowlane. Można oficjalnie dołączyć do drużyny hodowlanej, korzystającej ze wspólnego przyrostka dla swoich koni, wypożyczać konie swoim wspólnikom i udostępniać pokrycia dla członków drużyny. Można także wziąć udział w miesięcznej ocenie przyrostków, co umożliwia najlepszej drużynie na zdobycie nagrody w postaci gwiazdek i wygranie upominków. Możliwość utworzenia takiej drużyny jest zarezerwowana tylko dla graczy posiadających subskrypcję na konto VIP, ale każdy z nich może zaprosić do drużyny 3 innych graczy. Tak więc początkowo drużyna może liczyć 4 graczy, zaś limit jest zwiększany o kolejne 4 za każdym razem, gdy dołącza do niej nowy gracz z Kontem VIP, gdzie maksymalna liczba graczy wynosi 20.
Jak już wspomnieliśmy wcześniej, subskrypcja na konto jest przeznaczona dla doświadczonych graczy, którzy już zainwestowali pewną kwotę w swoją rozgrywkę; tak więc dostęp do konta VIP jest ustalany na podstawie miejsca gracza w rankingach lub przez liczbę zakupionych Kuponów.
Konto VIP kosztuje 10 Kuponów miesięcznie, co łatwo osiągnąć za pomocą różnych dodatków pozwalających na wydawanie mniejszych ilości Kuponów w innych miejscach w grze (np. dodatkowe przedmioty w różnych zestawach, przez osiągnięcie 100 w BLUP zanim koń osiągnie wiek 10 lat itd.).
Co więcej, zamierzamy wprowadzić dodatkowe funkcje do gry, które będą dostępne dla wszystkich, a wszystko to dzięki Waszym sugestiom!
Już za kilka dni odkryjecie:
Całkowicie nowy gatunek, skrzydlatego Jednorożca, który może się rozmnażać dzięki Krwi Meduzy! Do tego możecie do woli korzystać z opcji powiększania, pomniejszania, czy odwracania swoich koni, aby idealnie wpasowały się w wybrane przez Was tło.
Dołączcie do dyskusji na forum Wydarzeń wersji, w którą gracie..
Życzymy miłej gry!

Alessa, Howrse Product Manager"

Zapraszam do podzielenia się opiniami w tym wątku.
Pozdrawiam,
Ow


Z artykułu Nonsensopedii o Administratorach : Administrator – jedyny bóg czata, strony czy forum. Wiecznie w złym humorze, banuje Cię za to, że żyjesz. Nie lubi kierować się czyimiś sugestiami, od czegoś ma własne. Admin może wszystko w przeciwieństwie do Ciebie – marnego usera. Należy także pamiętać, że nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś tego, co administrator napisał wcześniej że admin ma zawsze rację, a jeżeli nie ma, to znaczy, że admin i tak ma rację.

1. Nie będziesz czcił adminów innych stron.
2. Nie będziesz zawracał adminowi tyłka nadaremno.
3. Pamiętaj, byś admina święcił.
4. Czcij admina swego i polecenia jego.
5. Nie wyzywaj.
6. Nie spamuj.
7. Nie flooduj.
8. Nie wygaduj za plecami słów przeciw adminowi swemu.
9. Nie pożądaj władzy admina swego.
10. Ani żadnej funkcji, która jego jest.
avatar
neuromaniac
Ognisko
Ognisko

Data rejestracji : 22/04/2012

http://www.crimson-mist.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Ogłoszenia // Classifieds
Bannery
Kadra // Staff List
Poradniki // Forum Guides
Zasady i Kary // Rules & Penalties
Regulamin forum // Terms of Service (ToS)